O nás

SLOBODA NA KOLESÁCH

Dovolenka v karavane – to je sloboda v cestovaní, nezávislosť a more zážitkov. Veľká dávka dobrodružstva bez toho, aby ste prišli o komfort a pohodlie. Sloboda v rozhodovaní zastaviť sa kdekoľvek, vidieť a zažiť viac ako pri klasickej dovolenke. Ak máte deti, garantujeme vám, že z dovolenky v karavane budú nadšené. Ak cestujete v páre, užijete si viac jeden druhého a zažijete novú úroveň slobody a radosti zo života.

Naša spoločnosť CAMPY vám ponúka špičkové karavany s kompletným vybavením, v ktorých sa budete cítiť ako doma a zároveň vás dostanú na tie najkrajšie miesta, ktoré túžite vidieť. Štýlový interiér, optimálne vnútorné usporiadanie aj praktické vychytávky urobia vaše cestovanie maximálne slobodným a pohodlným zároveň. Vo vašom „dome na kolesách“ budete mať všetko vždy so sebou, a vy sa môžete sústrediť na jediné – slobodné a voľné cestovanie za najkrajšími zážitkami a super dobrodružstvom.

Či už ste skúsený „karavanový“ cestovateľ, alebo začiatočník, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám všetko vysvetlíme, odporučíme ten najlepší karavan práve pre vás a vaše potreby. Na vás bude už len jediné – naplánovať a zažiť vašu dovolenku snov.